Airbagmodules

Volvo airbagmodule reset

Dit zijn de Volvo-airbagmodules die wij kunnen resetten.

24 airbagmodules in deze lijst

Brandt het airbaglampje van uw Volvo na een aanrijding? Dan heeft de airbagmodule vaak crashgegevens opgeslagen. Wij wissen die gegevens of verhelpen een interne fout, zodat u uw eigen module kunt blijven gebruiken. Daarna werkt hij weer zoals vóór de aanrijding. Zoek in de tabel op het nummer van uw module.

MerkFabrikantModulenummer
VolvoBosch0285001254
VolvoBosch0285001447
VolvoBosch0285001456
VolvoBosch0285001655
VolvoBosch0285001656
VolvoBosch0285010708
VolvoBoschP31318619
VolvoBoschP31334542
VolvoContinental30773786
VolvoTemic8697679
VolvoTemic30724652
VolvoTemic30773787
VolvoTemic31334738
VolvoTemicF3T1A13ADK4
VolvoTemicP31288291
VolvoTemicP31295241
VolvoTemicP31313827
Volvo–30613048A
Volvo–30798509
Volvo–31295109
Volvo–31318792
Volvo–0285010943
Volvo–P31334279
Volvo–P31406254

Staat uw modulenummer er niet bij? Neem dan contact met ons op.