Airbagmodules

Citroën airbagmodule reset

Dit zijn de Citroën-airbagmodules die wij kunnen resetten.

109 airbagmodules in deze lijst

Brandt het airbaglampje van uw Citroën na een aanrijding? Dan heeft de airbagmodule vaak crashgegevens opgeslagen. Wij wissen die gegevens of verhelpen een interne fout, zodat u uw eigen module kunt blijven gebruiken. Daarna werkt hij weer zoals vóór de aanrijding. Zoek in de tabel op het nummer van uw module.

MerkFabrikantModulenummer
CitroënAutoliv550402500
CitroënAutoliv550519300
CitroënAutoliv550535300
CitroënAutoliv550538900
CitroënAutoliv550540000
CitroënAutoliv550540100
CitroënAutoliv550579600
CitroënAutoliv550740800
CitroënAutoliv550740900
CitroënAutoliv550741100
CitroënAutoliv550748300
CitroënAutoliv550776300
CitroënAutoliv550893100
CitroënAutoliv550904200
CitroënAutoliv600237000
CitroënAutoliv600237100
CitroënAutoliv600237200
CitroënAutoliv600237300
CitroënAutoliv600237400
CitroënAutoliv600237500
CitroënAutoliv600237600
CitroënAutoliv602327600
CitroënAutoliv603481900
CitroënAutoliv603602400
CitroënAutoliv603602500
CitroënAutoliv603725800
CitroënAutoliv603726100
CitroënAutoliv604289500
CitroënAutoliv606474700
CitroënAutoliv606877300
CitroënAutoliv607142800
CitroënAutoliv608446000
CitroënAutoliv608446200
CitroënAutoliv608990300
CitroënAutoliv608990600
CitroënAutoliv609973600
CitroënAutoliv610155800(CITROEN)
CitroënAutoliv610156200
CitroënAutoliv610158500G
CitroënAutoliv610955800
CitroënAutoliv610963100
CitroënAutoliv611019900
CitroënAutoliv611134500
CitroënAutoliv618300300
CitroënAutoliv618300400
CitroënAutoliv619771200
CitroënAutoliv619907800
CitroënAutoliv620572800
CitroënAutoliv620674300
CitroënAutoliv621282700
CitroënAutoliv623173900(Citroen)
CitroënAutoliv626179100
CitroënAutoliv9676209280
CitroënContinental9675027180
CitroënContinental9677909280
CitroënContinental9678691580
CitroënContinental9678691780
CitroënSiemens5WK43154
CitroënTemic1728A5
CitroënTemic2903A7
CitroënTemic2903A8
CitroënTemic2903A9
CitroënTemic2903B0
CitroënTemic2903B1
CitroënTemic2903B4
CitroënTemic3041A9
CitroënTemic3041B1
CitroënTemic3041B3
CitroënTemic3676A7
CitroënTemic4211A7
CitroënTemic7122B4
CitroënTemic7142A4
CitroënTemic7142A5
CitroënTemic7142A7
CitroënTemic7142A9
CitroënTemic7297A4
CitroënTemic7297A6
CitroënTemic7297A8
CitroënTemic7367A6
CitroënTemic401611A7
CitroënTemic401611A9
CitroënTemic401650A8
CitroënTemic401650A9
CitroënTemic401650B1
CitroënTemic401653-A9
CitroënTemic401656A9
CitroënTemic401907-B0
CitroënTemic401987A8
CitroënTemic402003A8
CitroënTemic402003B0
CitroënTemic403855A3
CitroënTemic9649003580
CitroënTemic9651942280
CitroënTemic9663357480
CitroënTemic9663357780
CitroënTRW89170-0H010
CitroënTRW89170-0H020
CitroënTRW89170-0H030
CitroënTRW89170-0H040
CitroënTRW89170-0H050
Citroën–402003A9
Citroën–403852A2
Citroën–403852A3
Citroën–602327400
Citroën–608989500
Citroën–611019700
Citroën–626181300
Citroën–9647794180
Citroën–9656889080

Staat uw modulenummer er niet bij? Neem dan contact met ons op.