Airbagmodules

BMW airbagmodule reset

Dit zijn de BMW-airbagmodules die wij kunnen resetten.

29 airbagmodules in deze lijst

Brandt het airbaglampje van uw BMW na een aanrijding? Dan heeft de airbagmodule vaak crashgegevens opgeslagen. Wij wissen die gegevens of verhelpen een interne fout, zodat u uw eigen module kunt blijven gebruiken. Daarna werkt hij weer zoals vóór de aanrijding. Zoek in de tabel op het nummer van uw module.

MerkFabrikantModulenummer
BMWAutoliv65773454346
BMWBosch0285001458
BMWBosch0285001531
BMWBosch0285001682
BMWBosch0285001870
BMWBosch0285010060
BMWBosch0285010064
BMWBosch0285010066
BMWBosch0285010070
BMWBosch65776977427
BMWBosch65779119058
BMWBosch65779166057
BMWBosch65779171948
BMW–0285001368
BMW–65776964607
BMW–65776978373
BMW–65776978374
BMW–65778372521
BMW–65778374799
BMW–65778386192
BMW–65779114214
BMW–65779118749
BMW–65779118931
BMW–65779145400
BMW–65779145401
BMW–65779172019-01
BMW–65779184432
BMW–65779189906
BMW–65779812296-01

Staat uw modulenummer er niet bij? Neem dan contact met ons op.