Airbagmodules

Nissan airbagmodule reset

Dit zijn de Nissan-airbagmodules die wij kunnen resetten.

109 airbagmodules in deze lijst

Brandt het airbaglampje van uw Nissan na een aanrijding? Dan heeft de airbagmodule vaak crashgegevens opgeslagen. Wij wissen die gegevens of verhelpen een interne fout, zodat u uw eigen module kunt blijven gebruiken. Daarna werkt hij weer zoals vóór de aanrijding. Zoek in de tabel op het nummer van uw module.

MerkFabrikantModulenummer
NissanAutoliv605147600
NissanAutoliv605147600-39550-31760
NissanAutoliv605147600-39550-31761
NissanAutoliv605147800-39550-31771
NissanBosch98820-1KC1A
NissanBosch98820-5X10A
NissanBosch98820-BH10A
NissanBosch0285001420
NissanBosch0285001474
NissanBosch0285001638
NissanBosch0285001639
NissanBosch0285001640
NissanBosch0285001665
NissanBosch0285001734
NissanBosch0285001781
NissanBosch0285001782
NissanBosch0285001852
NissanBosch0285001853
NissanBosch0285001909
NissanBosch0285001910
NissanBosch0285001912
NissanBosch0285010536
NissanContinental38910-68K10
Nissan–8556-1N900
Nissan–28556-2N100
Nissan–28556-2S700
Nissan–28556-3Z600
Nissan–28556-7S003
Nissan–28556-7Z100
Nissan–28556-8H500
Nissan–28556-8H505
Nissan–28556-8J000
Nissan–28556-9W100
Nissan–28556-43U00
Nissan–28556-CD000
Nissan–28556-JR60C
Nissan–28556-JX00D
Nissan–28556-JX01D
Nissan–28556-VJ200
Nissan–28556-ZB00A
Nissan–28556-ZB200
Nissan–28556-ZP01A
Nissan–28556-ZP21A
Nissan–98820-1CM0A
Nissan–98820-1HH0A
Nissan–98820-1KV1A
Nissan–98820-1L270
Nissan–98820-1NC0A
Nissan–98820-2N400
Nissan–98820-3L300
Nissan–98820-3N705
Nissan–98820-3N805
Nissan–98820-3VS0B
Nissan–98820-4W307
Nissan–98820-4W600
Nissan–98820-4W615
Nissan–98820-4Y715
Nissan–98820-5W915
Nissan–98820-5X20B
Nissan–98820-5X60A
Nissan–98820-5Z000
Nissan–98820-5Z100
Nissan–98820-7Y100
Nissan–98820-8H40E
Nissan–98820-8H405
Nissan–98820-9H600
Nissan–98820-9H605
Nissan–98820-9H606
Nissan–98820-9Y60E1
Nissan–98820-AC700
Nissan–98820-AM600
Nissan–98820-AM700
Nissan–98820-BK10A
Nissan–98820-BK40A
Nissan–98820-BK60A
Nissan–98820-BT40A
Nissan–98820-BT70A
Nissan–98820-CA010
Nissan–98820-CD000
Nissan–98820-CD300
Nissan–98820-CD300N
Nissan–98820-CD600
Nissan–98820-CG000
Nissan–98820-CG100
Nissan–98820-DC60C
Nissan–98820-EM10A
Nissan–98820-EM30B
Nissan–98820-EM60A
Nissan–98820-ET10B
Nissan–98820-EY10B
Nissan–98820-EY11B
Nissan–98820-JA100
Nissan–98820-JD000
Nissan–98820-JD01A
Nissan–98820-JD10A
Nissan–98820-JH30A
Nissan–98820-JH33A
Nissan–98820-JK600
Nissan–98820-JL20A
Nissan–98820-JM60A
Nissan–98820-VC310
Nissan–98820-ZA30A
Nissan–98820-ZM70C
Nissan–98820-ZX60A
Nissan–0285001316
Nissan–0285001319
Nissan–0285001411
Nissan–0285010537
Nissan–0285010822

Staat uw modulenummer er niet bij? Neem dan contact met ons op.