Airbagmodules

Opel airbagmodule reset

Dit zijn de Opel-airbagmodules die wij kunnen resetten.

111 airbagmodules in deze lijst

Brandt het airbaglampje van uw Opel na een aanrijding? Dan heeft de airbagmodule vaak crashgegevens opgeslagen. Wij wissen die gegevens of verhelpen een interne fout, zodat u uw eigen module kunt blijven gebruiken. Daarna werkt hij weer zoals vóór de aanrijding. Zoek in de tabel op het nummer van uw module.

MerkFabrikantModulenummer
OpelAutoliv96838157
OpelAutoliv602868800
OpelAutoliv602869100
OpelAutoliv602869200
OpelAutoliv605488300
OpelAutoliv608361500B
OpelAutoliv608361600A
OpelAutoliv608361600B
OpelAutoliv608361600E
OpelAutoliv610631000
OpelSiemens5WK42925
OpelSiemens5WK42927
OpelSiemens5WK42983
OpelSiemens5WK42990
OpelSiemens5WK43263
OpelSiemens5WK43470
OpelSiemens13170588
OpelSiemens24416703
OpelSiemens24416704
OpelTemic13137905
OpelTemic13137906
OpelTemic13170590
OpelTemic13186948
OpelTemic13188855
OpelTemic13188856
OpelTemic13203263
OpelTemic13227918
OpelTemic13241766
OpelTemic13246041
OpelTemic13246042
OpelTemic13246043
OpelTemic13246044
OpelTemic13246045
OpelTemic13246046
OpelTemic13249347
OpelTemic13251079
OpelTemic13251080
OpelTemic13251081
OpelTemic13251082
OpelTemic13251084
OpelTemic13256904
OpelTemic13256905
OpelTemic13259916
OpelTemic13259917
OpelTemic13262161
OpelTemic13262359
OpelTemic13262360
OpelTemic13262361
OpelTemic13262549
OpelTemic13266378
OpelTemic13283818
OpelTemic13283819
OpelTemic13283820
OpelTemic13288173
OpelTemic13288177
OpelTemic13288178
OpelTemic13356383
OpelTemic13356384
OpelTemic13367438
OpelTemic13367444
OpelTemic13379526
OpelTemic13379528
OpelTemic13379529
OpelTemic13959384
OpelTemic24416692
OpelTemic24417007
OpelTemic24417008
OpelTemic24439952
OpelTemic24439954
Opel–5WK4175
Opel–5WK42926
Opel–5WK43656
Opel–13102021
Opel–13102022
Opel–13118804
Opel–13126123
Opel–13142540
Opel–13142550
Opel–13143352
Opel–13158711
Opel–13158712
Opel–13158713
Opel–13159975
Opel–13159976
Opel–13159977
Opel–13186947
Opel–13187526
Opel–13187528
Opel–13188854
Opel–13188857
Opel–13191825
Opel–13203620
Opel–13227920
Opel–13256903
Opel–13259913
Opel–13288174
Opel–13288175
Opel–13288176
Opel–13367446
Opel–13503645
Opel–13503647
Opel–13505596
Opel–13505598
Opel–13575447
Opel–13576859
Opel–13578320
Opel–13582437AB
Opel–13583431
Opel–24416701
Opel–25865978
Opel–96866798

Staat uw modulenummer er niet bij? Neem dan contact met ons op.