Airbagmodules

Ford airbagmodule reset

Dit zijn de Ford-airbagmodules die wij kunnen resetten.

116 airbagmodules in deze lijst

Brandt het airbaglampje van uw Ford na een aanrijding? Dan heeft de airbagmodule vaak crashgegevens opgeslagen. Wij wissen die gegevens of verhelpen een interne fout, zodat u uw eigen module kunt blijven gebruiken. Daarna werkt hij weer zoals vóór de aanrijding. Zoek in de tabel op het nummer van uw module.

MerkFabrikantModulenummer
FordAutoliv4S7T-14B056-AD
FordAutoliv603751700
FordAutoliv603951000
FordBosch5S4T-14B056-AC
FordBosch5S4T-14B056-AD
FordBosch6M2T-14B056-AE
FordBosch7L24-14B321-DA
FordBosch8L84-14B321-AJ
FordBosch8M5T-14B321-AE
FordBosch8M5T-14B321-AF
FordBosch8M5T-14B321-BD
FordBosch8M5T-14B321-BE
FordBosch8M5T-14B321-BF
FordBosch8M5T14B321D
FordBosch8V51-14B321-BG
FordBosch8V51-14B321-BQ
FordBosch9M5T-14B321-AA
FordBosch9M5T-14B321-BA
FordBosch9M5T-14B321-BB
FordBosch9T1T-14B321-AC
FordBosch9T1T-14B321-BC
FordBosch9T1T-14B321-BE
FordBosch9V4T-14B321-AB
FordBosch0285001248
FordBosch0285001249
FordBosch0285001348
FordBosch0285001349
FordBosch0285001392
FordBosch0285001394
FordBosch0285001399
FordBosch0285001417
FordBosch0285001424
FordBosch0285001425
FordBosch0285001452
FordBosch0285001492
FordBosch0285001493
FordBosch0285001494
FordBosch0285001555
FordBosch0285001679
FordBosch0285001847
FordBosch0285001955
FordBosch0285010030
FordBosch0285010031
FordBosch0285010140
FordBosch0285010157
FordBosch0285010165
FordBosch0285010228
FordBosch0285010568
FordBosch0285010699 gelijk aan 9M5T-14B321-BA
FordBoschAM2T-14B321-AC
FordBoschAS7T-14B321-AC
FordBoschBM2T-14B321-AB
FordBoschCM5T-14B321-AF(VERSION1) (0285011079)
FordBoschCM5T-14B321-AF(VERSION2) (0285011131)
FordContinental51800461
FordContinental51805046
FordContinental51889814
FordContinental51925901
FordFomoco7E53-14B321-BD
FordFomoco7E53-14B321-BE
FordFomoco Bosch5WK43536
FordFomoco Bosch8V51-14B321-EE
FordFomoco Bosch0285010567
FordSiemens5G13-14B321-EA
FordSiemens5WK43030(V1)
FordSiemens5WK43030(V2)
FordSiemens5WK43103
FordSiemens5WK43568
FordSiemens5WK43577
FordSiemens5WK43578
FordSiemens5WK43586
FordVisteon1S7T-14B056-BE
FordVisteon1S7T-14B056-BG
FordVisteon1S7T-14B056-BH
Ford–1C0909605
Ford–2S6T-14B056-BN
Ford–2S6T-14B056-BP
Ford–2S6T-14B056-EP
Ford–3S5T-14B056-CB
Ford–6G07A-33254-44
Ford–6M2T-14B056-AD
Ford–6N4T-14B056-AB
Ford–6N4T-14B321-AA
Ford–6S6T-14B056-KB
Ford–7S7T-14B056-AC
Ford–7S7T-14B056-AD
Ford–8F93-14B321-BC
Ford–8S43-14B321-BE
Ford–8T43-14B321-BD
Ford–8V51-14B321-AH
Ford–8V51-14B321-BF
Ford–9T1T-14B321-BD
Ford–9T43-14B321-BA
Ford–9T43-14B321-BB
Ford–97FG-14B056-DF
Ford–51889815
Ford–0285001398
Ford–0285001551
Ford–0285001552
Ford–AA6T-14B321-AA
Ford–AA6T-14B321-BA
Ford–AA6T-14B321-EA
Ford–AM5T-14B321-BG
Ford–BM5T-14B321-CD
Ford–BM5T-14B321-CE
Ford–BM5T-14B321-CF
Ford–BS7T-14B321-AC
Ford–C1BT-14B321-CD
Ford–C1BT-14B321-FD
Ford–C1BT-14B321-FE
Ford–CM5T-14B321-AC
Ford–CM5T-14B321-CA
Ford–UR56-57K30
Ford–UR63-57K30
Ford–UR63-57K30B
Ford–UR81-57K30

Staat uw modulenummer er niet bij? Neem dan contact met ons op.