Airbagmodules

Mazda airbagmodule reset

Dit zijn de Mazda-airbagmodules die wij kunnen resetten.

41 airbagmodules in deze lijst

Brandt het airbaglampje van uw Mazda na een aanrijding? Dan heeft de airbagmodule vaak crashgegevens opgeslagen. Wij wissen die gegevens of verhelpen een interne fout, zodat u uw eigen module kunt blijven gebruiken. Daarna werkt hij weer zoals vóór de aanrijding. Zoek in de tabel op het nummer van uw module.

MerkFabrikantModulenummer
MazdaBosch0285001453
MazdaBosch0285001553
MazdaBosch0285001554
MazdaBosch0285001926
MazdaBosch0285001960
MazdaBosch0285001961
MazdaBoschBCM5-57K30
MazdaBoschBCP8-57K30
MazdaBoschBR9N-57K30
MazdaBoschC513-57K30
MazdaNaldec33210-55
MazdaNaldec33211-45
MazdaNaldec33212-46
MazdaSiemens5WK43763
MazdaSiemensGS1D-57-K30
MazdaSiemensGS1D-57-K30A
MazdaVisteon33226-48
MazdaVisteonGJ6A-57-K30C
Mazda–2S6T-14B056-EK
Mazda–2S6T-14B056-EP
Mazda–33212-45
Mazda–33212-49
Mazda–33212-53
Mazda–33214-51
Mazda–33218-48
Mazda–B39G-57K30
Mazda–BFB6-57K30
Mazda–BFD1-57K30
Mazda–CG36-57K30
Mazda–DF71-57K30C
Mazda–DF73-57K30A
Mazda–DF73-57K30B
Mazda–DF73-57K30E
Mazda–DN69-57K30
Mazda–EH14-57K30A
Mazda–F152-57K30C
Mazda–GR6B-57-K30B
Mazda–W2T80274
Mazda–W2T80371
Mazda–W2T80372
Mazda–W2T80374

Staat uw modulenummer er niet bij? Neem dan contact met ons op.