Airbagmodules

Mercedes-Benz airbagmodule reset

Dit zijn de Mercedes-Benz-airbagmodules die wij kunnen resetten.

29 airbagmodules in deze lijst

Brandt het airbaglampje van uw Mercedes-Benz na een aanrijding? Dan heeft de airbagmodule vaak crashgegevens opgeslagen. Wij wissen die gegevens of verhelpen een interne fout, zodat u uw eigen module kunt blijven gebruiken. Daarna werkt hij weer zoals vóór de aanrijding. Zoek in de tabel op het nummer van uw module.

MerkFabrikantModulenummer
Mercedes-BenzBosch0285001358
Mercedes-BenzBosch0285001448
Mercedes-BenzBosch0285001449
Mercedes-BenzBosch0285001548
Mercedes-BenzBosch0285001811
Mercedes-BenzBosch0285001813
Mercedes-BenzBosch0285010146
Mercedes-BenzBosch0285010220
Mercedes-BenzBosch0285010224
Mercedes-BenzBosch0285010349
Mercedes-BenzBosch0285010900
Mercedes-BenzBosch1635422218
Mercedes-BenzSiemens5WK44004
Mercedes-BenzSiemensA2129014204
Mercedes-BenzTRW8206726
Mercedes-BenzTRW8207726
Mercedes-BenzTRW1698204085
Mercedes-BenzTRW1698206626
Mercedes-BenzTRW1698209926
Mercedes-Benz–5WK44318
Mercedes-Benz–5WK44739
Mercedes-Benz–5WK440044
Mercedes-Benz–0285001373
Mercedes-Benz–0285001467
Mercedes-Benz–0285001866
Mercedes-Benz–0285010570
Mercedes-Benz–0285011060
Mercedes-Benz–2118205785
Mercedes-Benz–02850010054

Staat uw modulenummer er niet bij? Neem dan contact met ons op.