Airbagmodules

Fiat airbagmodule reset

Dit zijn de Fiat-airbagmodules die wij kunnen resetten.

61 airbagmodules in deze lijst

Brandt het airbaglampje van uw Fiat na een aanrijding? Dan heeft de airbagmodule vaak crashgegevens opgeslagen. Wij wissen die gegevens of verhelpen een interne fout, zodat u uw eigen module kunt blijven gebruiken. Daarna werkt hij weer zoals vóór de aanrijding. Zoek in de tabel op het nummer van uw module.

MerkFabrikantModulenummer
FiatAutoliv550903400
FiatAutoliv550903500
FiatAutoliv607141600
FiatAutoliv608673600
FiatAutoliv608673700
FiatAutoliv608673800
FiatAutoliv610155800
FiatAutoliv611134500
FiatAutoliv623173900(FIAT)
FiatBosch0285010141
FiatContinental51838580
FiatContinental51870005
FiatContinental51897787
FiatContinental51897810
FiatContinental51918197
FiatContinental51918659
FiatContinental51963734
FiatSensore5WK43342-51711816
FiatSiemens5WK42969
FiatSiemens5WK43155
FiatSiemens5WK43210
FiatSiemens5WK43341
Fiat 500Siemens5WK43342
FiatSiemens5WK43622
FiatSiemens5WK43640
FiatSiemens5WK43641
FiatSiemens5WK44147
FiatSiemens51775402
FiatSiemens51775404
FiatSiemens51838066
FiatSiemens1316977080
Fiat 500Siemens VDO5WK43908
FiatTemic3041B1
FiatTRW331374
FiatTRW331376
FiatTRW331396
FiatTRW391052
FiatTRW46806593
FiatTRW46806594
FiatTRW46807550
FiatTRW51719091
FiatTRW51719092
FiatTRW51719094
FiatTRW51719095
FiatTRW51726575
FiatTRW51754872
FiatTRW51783815
FiatTRW51795431
FiatTRW51795433
FiatTRW51803610
FiatTRW51885669
FiatTRW1358991080
Fiat–5WK43162
Fiat–5WK44148
Fiat–54WK43444
Fiat–38910-79J11
Fiat–51701716
Fiat–51881770
Fiat–0285010586
Fiat–0285010857
Fiat–0285010858

Staat uw modulenummer er niet bij? Neem dan contact met ons op.